Taetrzyk

Raz w miesiącu w przedszkolu odbywa się teatrzyk. Jest to okazja do wywołania u dzieci niecodziennych przeżyć i wrażeń. Na chwilę zwykła sala przedszkolna zmienia się w teatralną scenę, gdzie zamiast zwykłych mebli pojawia się zamek, a w nim księżniczka lub wioska smerfów. Teatrzyki przedszkolne mają często charakter interaktywny, dzięki czemu dzieci mogą poczuć się wyjątkowo, gdy np. pomagają bohaterom spektaklu w ich problemach lub wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają piosenki. Nie zapominamy także o tym, że Warszawa to miejsce, gdzie maluchy mogą poznawać czym jest prawdziwy spektakl teatralny na dużej profesjonalnej scenie, dlatego staramy się, jak najczęściej organizować wycieczki do teatrów dziecięcych w naszej stolicy.